})(document);

paczkomaty

gls

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Zwroty i reklamacje

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia  w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (EWANTEX Sp. z o.o.), Polska, [email protected], telefon: 608609853) o swojej decyzji    o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania,   w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej  w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Wzór formularza odstąpienia od umowy możesz pobrać klikając tutaj.

Produkt należy odesłać postępując według wskazówek:

1. Wypełnij formularz zwrotu.

2. Spakuj produkt i odeślij go przesyłką opłaconą z góry na poniższy adres:

EWANTEX Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 61a

32-650 Kęty

 

REKLAMACJA

Przedmiotem sprzedaży są produkty nowe, bez wad. Jeżeli jednak wystąpią jakieś wady produktu to my ponosimy za nie pełną odpowiedzialność. Reklamację można składać w ciągu dwóch lat od daty zakupu, postępując według wskazówek:

1. przygotuj wadliwy produkt – powinien być czysty bez śladów zabrudzeń, oryginał dowodu zakupu (zrób kopię dla siebie) oraz opisz co jest powodem reklamacji,

2. wypełnij formularz reklamacyjny wraz z opisaniem co jest powodem reklamacji,

Formularz zwrotu możesz pobrać klikając tutaj.

3. spakuj produkt (wraz z przesyłką konieczne jest odesłanie formularza reklamacyjnego oraz oryginału paragonu lub faktury, który otrzymali Państwo wraz z zakupionym towarem) i odeślij go przesyłką opłaconą z góry na poniższy adres:

EWANTEX Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 61a

32-650 Kęty

W ciągu 14 dni po otrzymaniu przez nas przesyłki rozpatrzymy reklamację i wyślemy Ci informację zwrotną. Jeśli reklamacja zostanie uznana otrzymasz zwrot należność za produkt na konto bankowe.Masz pytania? Zadzwoń 608609853 Napisz [email protected]
Darmowa dostawa od 300 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl